Contact

contact - brief in fles

Dual Verzekeringen bvba

Ten Briele 12.8
8200 St-Michiels

Tel: 050/35.34.44
Fax: 050/39.27.98
E-mail: dual@dvv.be

Kantooruren:

Maandag 9.00-12.00 14.00-17.00
Dinsdag Op afspraak
Woensdag 9.00-12.00 14.00-19.00
Donderdag 9.00-12.00 14.00-17.00
Vrijdag 9.00-12.00
Zaterdag 9.00-12.00 behalve schoolvakanties

U wenst een afspraak buiten de kantooruren?
Neem met ons contact op.

DVV Kantoor te Brugge

liggingsplan kantoor

kantoor brugge
kantoor brugge
kantoor brugge
kantoor brugge
kantoor brugge
kantoor brugge

FSMA nr: 108331cA
RPR: 0833.695.204


E-mail medewerkers

Filip.Schoonbaert@dvv.be
Yves.Meersseman@dvv.be
Isabelle.Claeys@dvv.be
Asha.Vanhee@dvv.be
Jasmien.Maroy@dvv.be